5 אטרקציות שוברות שגרה לימי גיבוש לעובדים בצפון

האביב כבר ממש כאן, שעון הקיץ רק נכנס למחוזותינו וכבר משפיע על מצב הרוח לטובה, אבל אם מתחשק לכם לפרגן לעובדים המסורים שלכם שמגיעים בכל בוקר למשרד, עומדים ביעדים רבעוניים, יעדים שנתיים ושגרה חונקת הדרך הטובה ביותר היא לקבוע יום כיף לעובדים בצפון הארץ ולעזור להם להשתחרר וליהנות. אספנו עבורכם את האפשרויות הטובות ביותר

  1. פיינטבול – כי במלחמה הזאת כולם מנצחים!

זה הזמן של מחלקת הכספים להראות מה היא יודעת למחלקת המכירות. תגיעו למתחם המיועד, כל אחד מהעובדים יקבל את הציוד המתאים עבור המשחק ואז תוכלו לדמות קרב, להשתתף במשימות צבאיות מיוחדות וליהנות מחוויה ששומרת על דופק מהיר. פיינטבול היא פעילות שמטרתה ליצור חוויה שונה לעובדים שלכם, היא תורמת לאווירת ה'ביחד' אצל העובדים, יוצרת אווירה מגבשת ועוזרת לפיתוח הביטחון העצמי של העובדים.

  1. טיולי תומקאר – לנהוג כל הדרך להצלחה המשותפת

שוקלים לפרגן לעובדים שלכם בטיול תומקאר משותף? ככל הנראה שאתם במקום הנכון. התומקאר הוא רכב באגי פתוח ונוח אשר ניתן לנהוג איתו בכל תנאי שטח או מזג אוויר. תלמדו להכיר את הצפון מקרוב, להתמוגג מהנופים המרתקים, לרדת בירידות החדות, לטייל בין מטעי תפוחים או אפרסקים ואפילו לקבל הסברים על האזור היפה ביותר במדינת ישראל.

 

  1. טיולי אופנים בצפון – זאת ההוכחה שאפשר לשמור על כושר וליהנות

אין הרבה מה להגיד על טיולי אופנים בכדי להבין את החוויה כדאי לחוות אותה, לאחר מסע אופנים מרתק בחבל הארץ הצפוני תוכלו להרגיש על הרגליים שלכם את ההנאה ואף להעניק לעובדים שלכם פינוק באחד ממרכזי הספא הנמצאים באזור.

 

  1. שייט בקייאקים – מים מים בששון!

בכל אזור הצפון קיימים כמה וכמה מסלולי קייקים המתאימים לקבוצות גדולות ויכולים להוות אפשרות מרעננת במיוחד ליום גיבוש עבור העובדים שלכם.

זוהי חוויה מגבשת ומעוררת השראה שיכולה ללמד אתכם הרבה על האישיות שלכם וההתמודדות שלכם מול איתני הטבע. כל העובדים יכולים להתחבר ולחוות את התענוג הצרוף הזה בין הצמחייה העשירה לנופים הקסומים בארצנו. בדרך כלל בכל מתחם שייט תוכלו למצוא מרחב עבור פיקניקים ואפשרות לעשות 'על האש', פעילויות נוספות כמו פארק אתגרי, קיר טיפוס וחלל המיועד לירי בחץ וקשת ואפילו מסלול אומגה. תלוי כמובן למה אתם מתחברים.

 

  1. ללמוד דרך חוויה – סדנאות ODT

ימי גיבוש בדרך כלל משאירים את חותם לאורך זמן, גם אחרי שבוע או שבועיים עדיין תשמעו עובדים המדברים על יום הכיף שעשו להם, אבל השתתפות בסדנת odt מעניקה ערך מוסף לעובדים בחברתכם וזאת בזכות האפשרות לרכוש מיומנויות עבודה תוך בילוי בחיק הטבע. מחקרים מראים כי הדרך היעילה ביותר ליצור התקדמות היא דרך התמודדות עם בעיות ובסדנאות אלו זה בדיוק מה שהעובדים יעשו, יתחלקו לקבוצות וינסו לפתור משימות שונות.

 

נכתב בשיתוף חברת סודקסו עולם של ערך מוסף לעסקים

 

 

 

 

.