שייט קיאקים בצפון לכל המשפחה

שייט קיאקים בצפון הארץ היא אחת האטרקציות האהובות על נופשים המגיעים לגליל ולגולן. זוהי פעילות מצוינת לגיבוש המשפחה, לזוגות חובבי טבע ואדרנלין וגם כאטרקציה מלאה באדרנלין שמתאימה לגילאי ארבע ועד מאה ועשרים.

לפני היציאה לשייט הקיאקים, תבחרו בין 2 מסלולים: קיאקים או רפטינג. המסלול האתגרי, מתאים למי שמחפש קצת יותר אדרנלין ומאופיין בזרימה מהירה יותר, סלעים ואשדים (רפיד). המסלול השני, רגוע ונינוח יותר ומתאים למשפחות עם ילדים קטנים שרוצים לחוות שייט קיאקים בצפון ברוגע.
 
המתחם הקיאקים תוכלו להגיע תוך 20 דקות נסיעה צפונית לאיילת השחר – כרטיסים ניתן לרכוש באמצעות מרכז ההזמנות שלנו בטלפון ולקבלם בעת ההגעה למתחם השייט ליד קיבוץ נאות מרדכי.

כשאתם מגיעים לצפון לשייט קיאקים, אנו ממליצים בחום על רכישת כרטיס משולב לאטרקציות נוספות כגון טיול תומקאר בצפון עבור כל המשפחה או משחק פיינטבול לגדולים יותר.

צרו קשר עוד היום:  04-6392226

מסלולי רפטינג ושייט קיאקים בצפון

שימו לב כי המסלול אותו אנו מציעים לרפטינג ושייט קייקים הוא באפיק מים טבעי, ולכן במסלול קיימים קטעים בהם ישנם סלעים, עצים ועצמים בלתי נראים מתחת למים. עקב כך קיימת סכנת התהפכות או התנגשות עם קיאק אחר. על מנת לצמצם ככל האפשר את הסכנות לנופשים, כל אדם המגיע לשייט קיאקים במתחם שלנו חייב לעבור הדרכה מלאה על כללי הבטיחות הנחוצים במהלך השייט.

אך על דאגה, השייט מלווה מתחילת המסלול ועד סופו במדריכים. במידה וישנה בעיה כלשהי במהלך השייט, כוונו את הקיאק שלכם לעבר הגדה והמתינו למדריך.

אם בחרתם במסלול השייט האתגרי, ובאמצע הדרך אתם מרגישים שקצת קשה לכם לעמוד באתגר, או אם הילדים התעייפו מהאטרקציה הרבה לפני שתכננתם, תשמחו לדעת כי במהלך המסלול ישנן מספר נקודות יציאה בהן תוכלו לסיים את השייט. 

המקום מבוטח בביטוח מלא!