פעילות גיבוש לילית

משחק פיינטבול בחושך

רוצים לפנק את העובדים מבלי לבזבז יום עבודה שלם?

חברות וארגונים רבים מחפשים דרכים יצירתיות לצ'פר את העובדים ביום כיף בצפון. ימי גיבוש שכוללים פעילויות אתגריות כגון קומזיץ לילי או טיולי חוויה בנהיגה עצמית לא רק מגבשים את הצוות אלא גם מעלים מוטיבציה ונותנים לעובדים את האפשרות למפגש מחוץ לשעות העבודה בו לא יצטרכו לדון בפרוייקטים, לוחות זמנים ועוד.
אך לא כל מעביד יכול להרשות לעצמו "לבזבז” יום עבודה שלם לפעילות גיבוש, וכם לא כל העובדים ישמחו לטיול ארוך ומיגע ביום קיץ חם. הצוות של איילת השחר ישמח לתכנן עבורכם ערב של כיף וחוויות במתחם התיירות שלנו בגליל.

בין הפעילויות שתוכלו לשלב בערב גיבוש שלכם בצפון תמצאו :

ערב גיבוש בצפון- קומזיץ בטבע - במהלך הספארי הלילי נעצור באמצע השטח לקומזיץ חוויתי כמו פעם. עם מחצלות, כיבוד קל והווי של חברי הקבוצה.

- טיול שטח ברכבי תומקאר או טיול ג'יפים בשעות בין הערביים והערב, בו תוכלו להנות מנהיגה עצמית ברכב שטח מתקדם המופעל באישור משרד התחבורה. טיולי השטח שלנו בגליל מותאמים לקהל היעד ואנו נשמח להמליץ לכם על מסלול מתאים בהתאם לזמן העומד לרשותכם.

- סדנאות ODT בהן תוכלו לפתח את התקשורת הבינאישית של הצוות שלכם וללמוד על החשיבותן של עבודת צוות ועמידה בלחצים בכמה משימות פשוטות "לכאורה".

- נשמח לארגן עבורכם גם ארוחת ערב מפנקת בשטח, בה תוכלו להנות משפע מטעמים לפי בחירתכם.

מחפשים רעיון לערב גיבוש בצפון? צרו קשר עם תיירות ואטרקציות איילת השחר בטלפון 04-6932226