פיינטבול לקבוצות וארגונים

פיינטבול לארגונים וחברות

מחפשים אטרקציה מאתגרת ומיוחדת לשילוב ביום גיבוש של הארגון בצפון? מחפשים דרך יצירתית לגיבוש הצוות? הגעתם למקום הנכון!

פיינטבול לקבוצות בצפוןפיינטבול הוא לא רק משחק ירי מהנה, בו לכל אחד ניתנת ההזדמנות לנצח את הבוס שלו בקרב יריות הוגן, אלא מדובר במשחק חשיבה טקטי ואסטרטגי בו יש חשיבות עליונה לתכנון אסטרטגיה, לשיתוף פעולה ועבודת צוות. במתחם הפיינטבול שלנו, אנשים שאין להם אינטראקציה יום יומית בעבודה, או שקיים "פער מעמדות" ארגוני בניהם, ילמדו לתקשר ולשתף פעולה על מנת לנצח, כי בפיינטבול אין מנהלים ועובדים, אלא יש רק מנצחים ומפסידים.

משחק פיינטבול הינו ספורט אתגרי בטוח למדי למרות התדמית השלילית. הוא נעשה עם אפוד מגן, מגניי עיניים וקסדות, ומתאים לכל הגילאים.
במתחם התיירות והאטרקציות באיילת השחר אנו נשמח לתכנן עבורכם יום גיבוש בצפון שבו תוכלו לשלב משחק פיינטבול, סדנאות ODT, שייט קיאקים וארוחה טובה בשטח.

פיינטבול לקבוצות

החלטתם על יום כיף בצפון עם “כל החברה'”? מה יכול להיות יותר כיפי ממשחק פיינטבול מלא האדרנלין, שבו הכדורים שורקים באוויר ואתם חוטפים את הדגל ממש תחת אפם של יריבכם?
באיילת השחר אנו מארחים קבוצות רבות של צעירים ו"צעירים ברוחם” למשחקי פיינטבול תחרותיים בכל ימות השבוע. אצלנו תמצאו מגרש פיינטבול מקצועי בו נערכים טורנירים של ליגת הפיינטבול הישראלית, ציוד פיינטבול מקצועי וחדיש וציוד הגנה שיבטיח לכם משחק בטוח ומהנה.