יום גיבוש בצפון

גם לעובדים שלכם קצת ירדה המוטיבציה בזמן האחרון? נכון, הם מגיעים בזמן, עובדים כרגיל, אבל משהו חסר... פעם הם היו באים לעבודה עם חיוך, בהפסקות כולם היו משוחחים וצוחקים, הייתם אוכלים ביחד... אבל בזמן האחרון שקט! בהפסקת האוכל כל אחד תקוע בסמארטפון שלו ולא רואה את חבריו לעבודה ממטר. זאת לא אשמתכם, זוהי שחיקה!

יום גיבוש בצפון

חברת התיירות איילת השחר מתמחה בארגון והפקת ימי גיבוש משולבים לחברות, ארגונים וגופים גדולים (בניהם חברת המתנ"סים, משרד הביטחון וועדי עובדים מהגדולים במשק) ומציעה פיתרון לבעיית השחיקה, התרופפות המשמעת ומצב הרוח הירוד של העובדים בארגון, מחלות שתוקפות ארגונים רבים. ראשית נקשיב לכם ונבין את הצורך המדויק שלכם, בשילוב היכולות של העובדים שלכם ולאחר מכן נציע לכם מגוון רחב של פעילויות שונות במתחמי פעילות הטבע שלנו, כגון: מגרשי פיינטבול, מסלולי טיולים מכל הסוגים והמינים, מעיין ובאר מים, מבוך ענק של 7 דונם, מדשאות מוצלות ושלל אטרקציות נוספות.

בשלב הבא – ביחד אתכם, נוכל לדייק ולחדד את המשימות והחוויות הספציפיות שתרצו לחוות וניבנה לכם את יום הגיבוש המושלם וכל זאת בהתאם לזמן ולתקציב שברשותכם.
 

לפרטים נוספים התקשרו 04-6932226 או שתמשיכו לקרא...

למה דווקא אצלנו?

ברשותנו פארק אטרקציות המתפרשות על שטח של 40 דונם! - מתחם אטרקציות בצפון הגדול ביותר. לעובדים שלנו ניסיון של עשרות שנים בתחום ורקורד של מאות ימי גיבוש וסדנאות, אנחנו מכירים כל אבן באזור הגליל העליון ונגיש לכם על מגש של כסף את הפתרון המיטבי בהתאם לעונה, לדרישות וליכולות של חברי הקבוצה.

על מנת לספק יום גיבוש מדהים שיזכר להרבה זמן, אנחנו מספקים בנוסף שירותי אוכל ואירוח מגוונים שמשלימים ומעצימים את החוויה כולה.

מה התועלת בסדנאות הגיבוש שלנו?

ימי גיבוש בצפון מאפשרים לארגונים ליהנות ממספר אתגרים וחוויות בו זמנית ולשלב מספר אטרקציות בצפון המלוות בהדרכה של אנשי מקצוע.  בפארק האטרקציות של איילת השחר מאפשרים לקבוצות קטנות וגדולות ליהנות ממספר מוקדים של פעילויות המשלבות הדרכה ייחודית ששמה דגש על שיתוף פעולה, התמודדות עם קשיים ותקשורת בין אנשי הצוות.  סדנאות גיבוש לקבוצות מיועדות לחברות גדולות בהם יש מחלקות המצריכות עבודה בשיתוף פעולה,  לחברות קטנות אשר בהן התקשורת הבין אישית היא אבן הייסוד של החברה ולוועדי עובדים המעוניינים ליצור שפה משותפת ודיאלוג בתוך הארגון.

יום הגיבוש באיילת השחר יכול להתרכז במשימות בעלות מטרה משותפת או לחילופין, לצורך כייף משותף שגם זה ערך רב מעלה שאין לזלזל בו. ימי הגיבוש משלבים בתוכם סדנאות ODT, טיולי שטח בצפון, פעילויות ספורט כגון שייט קיאקים ועוד... תנו לנו לחסוך לכם את כאב הראש שבארגון יום שכזה ואנחנו מבטיחים לכם שתזכו לאירוע בלתי נישכח!

 

עכשיו מה שנישאר לך זה רק להתקשר 04-6932226 ולשמוע על מגוון הפעילויות והמחירים האטרקטיביים שיש לנו להציע לקבוצות.