טיולי שטח בצפון לקבוצות

מתכננים יום כיף בצפון? מחפשים אטרקציה מעניינת לשילוב בסדנא למנהלים?
הצוות של תיירות אילת השחר ישמח להציע לכם מגוון טיולי שטח בצפון, החל מטיולי אופניים מודרכים בנופי הגליל ועד טיול תומקאר אתגרי בצפון.

ארגון טיולי שטח בצפון לקבוצות וחברות

אנו מתמחים בארגון ימי כיף בצפון עבור חברות המחפשות להעשיר את הווי הצוות ולעודד תקשורת בינאישית או לגבש מחלקה זו או אחרת בחברה ע"י סדנאות ODT וימי גיבוש פעילים. דמיינו לעצמכם טיול אתגרי ברכב תומקאר בו יושבים מנהלי חברה לצד פועלי ייצור או ראשי צוותים, שביום יום אינם מתראים או מתקשרים אחד עם השני כלל. מצב זה מעודד התמודדות עם תנאי שטח ושיתוף פעולה שימשיך לתת את אותותיו גם אחרי יום הכיף שלכם.

אם אתם מתכננים סוף שבוע בצפון לקבוצה של חברים או המשפחה המורחבת, טיול שטח יכול להיות אטרקציה נהדרת. נשמח לארגן עבור הקבוצה שלכם יום כיף בצפון שיכלול טיולי אופניים בליווי מדריך, טיולי גי'פים ואף טיול תומקאר בצפון. אתם תוכלו לבחור את התקציב, את אורך הטיול, המסלול ודרגת קושי בהתאם לגילאי המשתתפים ולתחומי העניין שלהם. אנחנו אחראים לארגון, להנאה ולנופים!

בנוסף, בעת בחירת הטיול נוכל לארגן עבורכם ארוחה מפנקת בשטח או אטרקציות נוספות בצפון, כגון קיאקים או פיינטבול, מהם תוכלו להנות בהמשך היום.
לפרטים צרו קשר בטלפון - 04-6932226