חבילה לבתי ספר - אטרקציה חינוכית

ימי גיבוש וכיף לבתי ספר בצפון

במשך השנים במהלך אינספור שיחות שניהלנו עם מנהלי בתי ספר ורכזי שיכבה, צצות ועולות תמיד אותן בעיות מרכזיות שמטרידות את כולם בהקשר של ימי כייף וטיולים לבתי ספר: החל מריכוז התלמידים והכניסה לאוטובוסים, הפיזור בשטח והקושי להשגיח ולפקח על התלמידים ולא עלינו תלמידים שנאבדים ונשכחים מאחור, כל זאת מבלי שהזכרנו את הזמן המבוזבז מכל התהליכים הנ"ל...

פארק האטרקציות איילת השחר תוכנן במיוחד למטרה הזאת! מתחם עצום ומתוחם שיכול להכיל מאות משתתפים ללא תחושת צפיפות, כל זאת בזכות פיזור המתחמים ופעילויות השטח בצורת כוכב, כך שניתן לנוע בניהן בצורה רגלית ללא צורך באוטובוסים או אופרציה מסובכת אחרת. התחנות השונות יכולות להכיל מספר רב של משתתפים במקביל, ללא השפעה והפרעה אחת לשנייה, דבר שמאפשר עבודה בקבוצות קטנות יותר ומונע צפיפות ועיכובים.

פיינטבול

מגוון הפעילויות שלנו רחב ומתאים לכל עונות השנה, בנוסף לאטרקציות השונות שכמובן יעבדו היטב על הילדים והנוער, יש לנו גם פעילויות העשרה משלימות בתחומים: טבע, גיבוש, הכרת הארץ וערכים שונים. הפעילויות מתבצעות במספר מתחמים: מעיין המשימות, מבוך הדקלים ובחורשות שמסביב. כמו כן ניתן לתכנן יציאה מהפארק לטיולים רגליים, טיולי אופנים או ג'יפים.

להשלמת האירוח אנחנו מתמחים באספקת ארוחות כשרות לתלמידים ונוער בכל מסגרת תקציב שברשותכם.

אנחנו לא מתפשרים על בטיחות ואיכות, סביב התלמידים יעבדו כל הזמן מדריכים מקצועיים והשליטה בקבוצה, גם אם היא גדולה מאוד, קלה ומהנה עבורנו.

פארק תיירות איילת השחר הינו ספק מוכר של משרד הביטחון, רשת המתנ"סים, משרד החינוך ורשתות בתי ספר מכל המגזרים השונים.

 

התקשרו עכשיו 04-6932226 לקבלת יעוץ והכוונה ליום הכייף שלכם או המשיכו לקרא על הפעילויות השונות.

 

אין כמו יום כיף בצפון, עמוס עם מוסר השכל וקורטוב של חינוך. התלמידים שמגיעים אלינו במסגרת בית הספר מגלים את המרחבים הירוקים ואת הפעילויות השונות ומתחברים לחוויה בטבע. חורשת האקליפטוסים, עצי הדקל ועשרות מיני הציפורים שמבקרות אותנו במתחם, יוצרים אווירה פסטורלית ומענגת של טבע במלוא הדרו.

במסגרת יום הכייף לבתי ספר וארגונים חינוכיים, כל תלמיד יוכל לבחור פעילות אחת מתוך השלוש המוצעות:

1. פעילות פיינטבול - משחק אתגרי ואסטרטגי המשלב יכולת אישית ויכולת קבוצתית. בדומה לחוקי משחק הילדות "תפוס את הדגל", בשילוב של תחכום ויכולת לחימה קבוצתית בשטח פתוח. כל משתתף יקבל ציוד מיגון מלא, בגדים רובה ומחסנית ובה 100 כדורי צבע ולאחר התדריך נכנס ליער , למבצר או למגרש המתנפחים לתחילת המשחק.

 

2. מעיין משימות – הליכה לאורך הנחל לעבר נביעת מעיין טבעית הנשפכת לבריכת שכשוך קטנה, שם נעשה משימות גיבוש וכיף המשימות יכללו:
• אתגר סנדלים קבוצתי.
• מסלול פריסטיילר עיוור.
• צינור אנושי לשאיבת מים מבאר לבריכת המעיין.
• הליכת שיווי משקל באיזון קבוצתי.

3. טיולי אופניים - טיול אופניים קבוצתי מהווה חוויה המשלבת פעילות ספורטיבית וטיול שטח בצפון. הצפון הירוק, הנחלים הזורמים, עצי הפרי, השקט והנוף עוצר הנשימה ילוו אותנו במהלך הטיול הקבוצתי.

 את היום המלא חוויות, ניתן לסיים בארוחת צהרים לתלמיד שתוגש לכל התלמידים במדשאה הגדולה או בתחנות בהם הם מבלים.

• מינימום 100 איש

. להזמנות- 04-6932226