פיינטבול

אטרקציות בצפון - פיינטבול איילת השחר

פיינטבול

מטרת המשחק - בואו להוציא את החיה שכלואה בכם החוצה והיכנסו לאטרף, קרב הפיינטבול מבטל את מגבלות הגיל והמגדר ונותן לכולכם הזדמנות שווה להראות מי שולט בעניינים ומי מתחבא מאחורי האבנים!

גולת הכותרת של פארק האטרקציות איילת השחר, הוא מתחם הפיינטבול. המתחם שלנו הוא הגדול והמקצועי ביותר בישראל ומשתרע על פני שטח של כ-10 דונמים!

משחק הפיינטבול הינו ספורט אתגרי מרתק ומשעשע המתאים ליחידים, משפחות, קבוצות ולבעלי רוח הרפתקנית. המשחק משלב אינטליגנציה, חשיבה מהירה, יכולת קבלת החלטות ועבודת צוות. הקסם של המשחק הוא שבאופן שבו הוא מלכד אנשים ולכן הוא מתאים במיוחד לימי כיף בצפון, השתלמויות, גיבוש חברים לעבודה, חיילים ליחידה, אירועים משפחתיים ועוד.


תיאור המשחק- כל משתתף מקבל רובה צבע שפועל על לחץ אוויר מצויד במחסנית עם 100 כדורי צבע, ביגוד מגן מלא, משקפי מגן והדרכה מלאה מצוות המדריכים המקצועיים שלנו. בנוסף, ניתן לרכוש חבילות כדורים נוספות במהלך המשחק לפי דרישה.

מבצע מיוחד לגולשי האתר
קבלו 10% הנחה על כל משחקי הפיינטבול באיילת השחר

הציגו קופון זה בקופה לקבלת ההטבה.

רוצים עוד הטבה? (כן כן, כפל מבצעים) כנסו ללינק הזה, וקבלו 50 כדורים נוספים מתנה

 

צולם במסגרת אליפות הגליל


חבל לבזבז זמן, האוייב מאזין! התקשרו עכשיו 04-6932226 ותשריינו לכם מקום, כי יש דברים שאסור לפספס!

כיצד משחקים?
מטרת המשחק היא לצאת להביא את הדגל של הקבוצה היריבה תוך כדי שמירה על הדגל של קבוצתך. בזמן שמנסים להביא את הדגל, ניתן ואף רצוי גם להוציא מהמשחק את השחקנים היריבים, וזאת ע"י סימונם בכדורי הצבע. המשתתפים מתחלקים ל-2 קבוצות ומשחקים את המשחק "תפוס את הדגל".
פעילות הפיינטבול מתאימה לקבוצות של מבוגרים וילדים מגיל 10 ומתחלקת למספר אפשרויות:
 
 
  • פיינטבולפיינטבול - מתבצע בחורש טבעי. המגרש בנוי משילוב של מחסות טבעיים עם מחסות מלאכותיים. במקום עמדת צפייה מוצלת למטרת קבלת תדריך מקצועי והן למטרת צפייה במשחק. בפיינטבול ניתן לקיים קרבות אסטרטגיים ומשחקונים קצרים, המדמים גניבת דגל כיבוש יעדים ועוד. לקבוצות המגיעות למלון בשעות אחה"צ המאוחרות, זוהי אופציה מצוינת לבילוי אחר הצהריים אקטיבי וניתן לסיים את הפעילות בקומזיץ מפנק.
  • פיינטבול ספורטיבי (גם בלילה)- מתבצע במגרש דשא רחב, משובץ במחסות מתנפחים בגדלים שונים. במגרש עמדת צפייה מוצלת.
  • תחרות ירי חוויתי בפיינטבול – תחרות קבוצתית המשלבת מגוון תחנות. תחנת "השולף המהיר", תחנת "צליפה מהירה" ו"מטווח מטרות".

 אנו ממליצים בחום על שילוב פיינטבול בטיולים בצפון!!