סיורים בקיבוץ

מתי ביקרתם בקיבוץ בפעם האחרונה? בואו לשלב סיור חווייתי לכל המשפחה בתיבול ערכים, היסטוריה וציונות. איילת השחר הינו הקיבוץ הראשון שעלה לקרקע באצבע הגליל, הקיבוץ חוגג השנה 100 שנים להיווסדו, אשר מהווים נקודת התחלה להתיישבות באצבע הגליל ובסיס להיסטוריה המדהימה של תחילתה של מדינת ישראל. אופיו של הקיבוץ נשתמר כחקלאי ברובו עד עצם היום הזה. ניתן להזמין מראש מקום בסיורים ולשלבם במקביל לשאר הפעילויות בפארק האטרקציות באיילת השחר.

בין יתר הסיורים תוכלו לבחור בין :

סיור בסנדלרייה העתיקה- בואו לראות בעצמכם- האם הסנדלר באמת הולך יחף? סיור מומלץ בסנדלרייה ענתיקה שעובדת במלא המרץ כמו בימים הטובים, הסנדלרייה שוכנת במבנה שימור מקורי שם נבנתה בתחילה ובשנים האחרונות המקום עבר שיפוץ ועבודות שיקום. התרשמו ממבחר המכונות העתיקות שעדיין פועלות ותתנסו בעצמיכם בסוגי העבודות השונות, בדיוק כמו בסיפורים של סבא וסבתא על התקופה שלפני קום המדינה.

סיור במכוורת הדבש- כל ילד יודע שדבורים עושות דבש, אבל איך זה מתבצע באמת? בואו להכיר מקרוב את תהליך רידוד הדבש, שלב אחר שלב, כולל התנסות, והכרת מלאת הדבורים והכוורנים, כמו כן ניתן לרכוש במקום גם תוצרת מקומית וטעימה שמשתנה מתקופה לתקופה בהתאם לפרחים של העונה.

סיור מורשת בשבילי הקיבוץ- בואו למסע קסום ונוסטלגי בשבילים של חיינו. הליכה בין אתרים היסטוריים המציינים נקודות עניין מחיי הקיבוץ ומאירועים היסטוריים אשר נותנים מושג על הקמת היישוב, שמירה על הגליל, חיי הקיבוץ הישן ומצליחים להעביר בטיול מהנה את ההיסטוריה המדהימה של מדינת ישראל. בין יתר האתרים בסיור: המטוס שהופל במלחמת יום כיפור, אזור המקלטים הגדולים, בתי הילדים, תערוכת היובל, הבתים הראשונים ועוד...