טיולי ג'יפים למשפחות

מחפשים טיול ג'יפים בצפון?

נופי הגליל

אנו מציעים מגוון מסלולים לטיולי ג'יפים באזור - בין נופים מרהיבים, מהרי כנען ונפתלי במערב, שם חבויות להן בין האורנים, בלב יער בירייה, נקודות תצפית קסומות על עמק החולה והרמה, בתי כנסת עתיקים, קברי צדיקים ומעיינות.

בעמק החולה, נעבור בשדות העמק ובמטעים של כל פירות ארצנו. שזיף, אגס, תפוח, אבוקדו, רימון, משמש, אפרסמון, זית ועוד רבים. בכל עונה נצבע העמק בצבעים שונים. באביב מתמלא העמק פריחות, בקיץ שולטים החום והצהוב, כשבין לבין כתמים לבנים של שדות הכותנה והפרדסים הירוקים תמיד. בסתיו שלל גווני שלכת ובחורף מוריקים השדות שנזרעו עם בוא הגשמים.


טיול שטח בגליל

נחצה נחלים כנחל מחניים והדישון, הזורמים כולם מזרחה לירדן, בעוברנו את תל חצור, משלושת התלים הגדולים בארץ, אתר היסטורי מרהיב עם מפעל המים הגדול במרכזו.

נעבור את הירדן ומקרקעית אגם החולה הרכה, נטפס מזרחה למרגלות הרמה, בין סלעי הבזלת הכהים והקשים, אל קו המוצבים הקדמי של טיולי ג'יפיםהסורים, עד מלחמת ששת הימים. בין הקוצים ושדות המוקשים, נחצה את מעיינות הרמה הזורמים מערבה לירדן. את הג'ילבון עם בריכת הקצינים וטחנת הקמח, את נחל שוח, דרבשיה, החמדל ועין תינה. נשב במעיין לקפה ותה צמחים, לשכשך את הרגליים במים קרים וצלולים וליהנות מהשקט והרוגע, כשמעלינו חגות להקות עופות מים ודורסים למיניהם, החולפות מעלינו בעונת הנדידה הגדולה בין אירופה לאפריקה.

הטיולים מותאמים אישית לאופי הקבוצה ולצרכיה. ניתן לתת דגש לנושאים שונים כגון היסטוריה, ראשית ההתיישבות, ערכי טבע ונוף ועוד. משעתיים ועד יום שלם. בכל ג'יפ 7 מטיילים, נהגינו כולם אנשי הגליל, מדריכים מנוסים ומסבירי פנים.

 

לתיאום התקשרו 04-6932226!