מסיבת רווקים

אוטוטו החיים "נגמרים"? זה הזמן לחגוג מסיבת רווקים בצפון!

מסיבת רווקים

כבר מזמן כל החבר'ה יודעים, מה שקורה בפארק איילת השחר- נישאר באיילת השחר!

בכל חבורה תמיד יש את החבר המתלהב שרוצה מסיבת רווקים במועדון דביק באזה"ת...היינו...ראינו...מיצינו... לעומתו יש את החבר הטוב והקרוב שרוצה לעשות מסיבת רווקים אמיתית, גברים, אלכוהול והמון אקשן בשטח, כזאת שתיזכר לדורות (+הפתעה של החבר המתלהב) אבל אין לאף אחד זמן (כוח וחשק) לארגן אותה.

בשביל זה אנחנו כאן, עם שנים של ניסיון בהפקת אטרקציות ואירועים בשטח, בשילוב פארק של 40 דונם שמכיל בתוכו מגוון של חוויות .

צרו קשר ותנו לנו להרכיב עבורכם את חבילת הרווקים הכי מפוצצת שהכרתם:

חבילת "צ'אק נוריס"- מטווח ירי בצלחות חרס, משם נעבור למתחם הפיינטבול, נספור עד 30 ואז נצוד את חתן השמחה, אח"כ נתחלק לקבוצות ונערוך קרב עם ביצועים מעוררי התפעלות לזכר ימים עברו.אח"כ משופשפים, צבועים אך מרוצים נעבור לאסאדו ולבסוף נסיים את הלילה בקומזיץ בחורשת הדקלים.מסיבת רווקים בצפון

חבילת "צוות לעניין"- טיול תומקאר בצפון בדרגת קושי 4, רכב שטח אגרסיבי עם 4 מקומות ישיבה, נהיגה עצמאית (או ג'יפים עם נהג משלנו) מסלול של שעתיים בהן נקרע את הגליל העליון, נגיע לכל מעיין ניסתר ונטפס כל מעלה עקשן, עד שיעלה עשן מהגלגלים! נחזור לפארק האטרקציות , נרביץ איזה משחק פיינטבול ואחר כך לחגיגת בשרים ובירה ונסיים בקומזיץ ולינה בשטח.

אלו הם רק חבילות הבסיס, יש עוד המון אטרקציות שניתן להוסיף או להחליף בקיימות: טרקטורונים, ירי צלחות חרס, סינגל אופני שטח, או כל גבר אחר שעולה לכם בראש...נשמח אם תנסו לאתגר אותנו בהפקת מסיבת רווקים שתעשה גם לכם חשק להתחתן! אנחנו מצידנו מבטיחים לחסוך לכם את כאב הראש שבארגון ונספק לכם פינת חמד שקטה ואינטימית לחגוג ולהקים בה מאהל ללילה.

התקשר עכשיו 04-6932226 ותן לנו לעזור לך להפיק מסיבת רווקים בת-XXXX או שפשוט תזמין מקום בבית קפה קפולסקי ל-8 זקנות...