בירה ונשירה

כי את המנגינה הזאת אי אפשר להפסיק בואו לשיר ולשמוח עם להקת נהגי הפרדות שמבצעת קאוורים ללהיטים הגדולים מכל התקופות ערב שירה בציבור "בדקליה" מתחת לכיפת השמיים היא חוויה יוצאת דופן שמחברת בין אנשים טובים וטבע, בזכות מנגינה סוחפת ובירה שזורמת.

להקת "נהגי הפרדות" מפיקה, מבצעת ועורכת ערבי שירה בציבור באירועים מכל הסוגים:

טיולים, חתונות, בר/בת-מצוות, אירועים משפחתיים, ימי גיבוש בצפון, אירועים לחיילים צה"ל, תנועות נוער, בתי ספר, פאבים ומועדונים,בירה ונשירה אירועים לחברות, וגם כשסתם מתחשק לשיר...

הלהקה מופיעה בהרכבים שונים – זמר/ת ונגנים, כאשר מספר הנגנים משתנה בהתאם לגודל האירוע והתקציב.

בהופעה מבצעים שירים ישראלים מכל התקופות וכל הסגנונות – החל משירי א"י היפה ועד לשירים בני זמננו,
שירים  מזרחיים, שירי ילדים ועוד...

מילות השירים מוקרנות באמצעות מצגת מחשב ייחודית, הכוללת בתוכה תמונות נוף, תמונות ארכיון וכל תמונה אחרת על פי בקשה.

כמו-כן יש באפשרותנו לשלב תמונות של מזמין ההופעה בתוך מצגת המילים (בתיאום מראש). שילוב התמונות האישיות עם מילות השירים, יוצר אווירה קסומה ומיוחדת ולא משאיר את הקהל אדיש.

כיוון שאנו עובדים עם תוכנה מיוחדת, יש לנו אפשרות לבצע שירים על פי בקשות הקהל (יש גם שני מיקרופונים לקהל) ויכולת להתאים את השירים באופן ספונטני וגמיש לסוג הקהל ולאופי האירוע.

ערבי השירה נערכים בחורשת הדקלים שלנו, מקום טבעי וקסום בפני עצמו ואנו מספקים ומארגנים את כל הציוד הדרוש להפקת הערב: הגברה, מסך, מקרן, תאורת במה, פינות זולה, מחצלות, מדורה וכמובן כיבוד ובירה בשפע!

אופי המופע נקבע בהתאם לאופי הקבוצה וגודל הקהל נע החל מאירוע משפחתי אינטימי ומצומצם של עשרות בודדים ועד אירוע המוני של 1000 איש.

להקת נהגי הפרדות הינה ספק מורשה של משרד הביטחון, צה"ל ומשרד החינוך.

התקשרו עכשיו לאטרקציות איילת השחר 04-6932226 ונשמח לייעץ ולעזור בהפקת אירוע מושלם עבורכם