אטרקציות אקסטרים לכל המשפחה

יום שבת הגיע והחלטתם לצאת ליום כיף משפחתי. הרכב מוכן הילדים בהתרגשות אך אתם מתלבטים לגבי הפעילות המתאימה לכל המשפחה ועל היעד המתאים. אז נכון שבארצנו הקטנטונת יש לא מעט אטרקציות בצפון, במרכז ובדרום, אך למצוא מקום שיכול לשלב פעילויות אקסטרים ונופש שיתאים לכל המשפחה ולכל גיל, זה כבר משימה לא כ"כ פשוטה.

חיפוש אחר אטרקציות לכל המשפחה בצפון

אז לפני שאתם מתיישבים לחיפוש מסלול טיול או אטרקציה משפחתית, כגון טיול תומקאר בצפון, קיאקים או פיינטבול, עצרו לרגע וחשבו מהם גילאי המשתתפים בפעילות המתוכננת. שימו לב כי באטרקציות אקסטרים רבות יש גיל מינימלי למשתתף, ולכן אם אתם מטיילים עם פעוטות מתחת לגיל חמש תצטרכו לשקול שוב את עניין הרפטינג בירדן או ירי בכדורי צבע.

נסו למצוא מתחם אטרקציות גדול שמציע כמה פעילויות באותו מקום ובדקו את גיל המינימום הנדרש מהמשתתפים בכל אחת מהאטרקציות. ישנה אפשרות נוספת להתפצלות המשפחה ל-2 קבוצות (לא הכי אידיאלית אבל כדאי לשקול על מנת ליהנות מכל מה שמציע המקום, כך שמישהו מהמבוגרים והילדים הבוגרים יוכלו ליהנות מקצת אקשן, בזמן שהפעוטות בהשגחת המבוגר השני יוכלו ליהנות מפעילויות המתאימות לגילם.

הנה כמה פעילויות שתוכלו לעשות יחד:

מבוך ענק כאטרקציה לילדים בצפון

בישראל יש מספר רב של מתחמי תיירות המציעים כניסה למבוך טבעי או מלאכותי בו תוכלו להיכנס יחד כל המשפחה ולנווט את דרככם החוצה יחד. טיפ קטן: אם כבר החלטתם לחפש מבוך ענק, חפשו אחד שמספק גם פעילות נוספת כמו חידון או משימות ייחודיות בתוך המבוך. אלו תמיד עדיפים על כניסה למבוך ללא כל תוספת. פעילות במבוך מאוד משעשעת ומתאימה לכל הגילאים.

טיול תומקאר בצפון

תומקאר הוא רכב שטח ופנאי מסוג באגי, המיוצר על ידי חברת "תומקאר" הישראלית. כלי רכב זה מציע חווית אקסטרים לכל המשפחה. רכבי שטח אלה מיועדים לעד 4 איש ומציעים חוויית שטח מצויינת לכל הגילאים. אך שימו לב כי נהיגה בתומקאר מחייבת רשיון נהיגה!

טיול רגלי

נסיים באטרקציה חינמית, שתמיד גורפת מחמאות, במידה ובחרתם מסלול מעניין ומתאים מבחינת קושי לכל בני המשפחה. במידה ואתם מטיילים עם פעוטות כדאי לחפש מסלול סלול שיתאים לעגלות, או מסלול לא ארוך מידי במידה ואתם סוחבים את התינוק עליכם. מומלץ מאוד לשלב מסלול מים עם בריכת שכשוך בסיום המסלול בו הילדים תמיד נהנים!